Bon dia desde barna cel nuvol a la part de monjuic
episodi de pluja 26.7
tmax19,2 tmini 18.3 presio 1018 humitat 87%
vent W NW 2,5 4 KNTS
Bon dia desde barna cel nuvol a la part de monjuic
episodi de pluja 26.7
tmax19,2 tmini 18.3 presio 1018 humitat 87%
vent W NW 2,5 4 KNTS
Bon dia desde barna cel mig clar al tanto que comeca a moures el front de tormentas direccio sud a nort
t max 20.2 tmin 16.9 presio1018 humitat 72%
ven NE 11 knts
Bon dia desde barna el meu condol a les victimes tenim que aprende molt de les alertes
els mestres amb aixo son els estats units
t max20,3 tminim 19.6 gunitat 80% presio1017
cel mig nuvol episodi de puja ahir 14.6mm
vent N NE 4 5 knts
Bon dia desde barna
cel nubol tmax22.2 tminm 19.7 presio 1017
humitat 72%
vent N NE 15 KNTS RACHES DE 27KNTS
Bon dia desde barna episodi de pluja de ahir 8.6mm
cel cllar tmax 19.8 t minim 17.8
presio 1017 humitat 87%
vent N NW 5 7 knts
Bon dia desde barna total episodi de pluja 54mmmm
cel tapat sem que un front de tormenta vingi desde el mar ia veurem
tmax 19.2 t minm 18.3 humitat 77% presio 1016
vent del nort 7 KNT
Bon dia desde barna nit de trons potens
tmax 20.3 tmin 16.5
presio1012 humitat 87%
puja caiguda de moment 19.2mm continua plovent alegre
vent NW 4 knts
Bon dia desde barna
tmax 18.3 tminim 17.5
presio 1015 baixant humitat 87%
vent fluig variable W NW
cel mig nubol pero amb sol expectans amb la situacio
la prev del mestre pinta be
Bon dia desde barna
t max18.5 t mini 16.3 presio 1020
cel clar humitat 78%
vent en calma
esperan les pluges
B on dia desde barna
ymax18.8 tminim 16.8 presio 1018
cel clar humitat 82%
vent en calma
Bom dia desde barna cel cllar de moment fron de de nubols que venen desde el mar cal la city
tmax19.7 t minim 18.1 presio 1020
humitat 83% vent NW 3.9 KNTS
Bon dia desde barna
cel nubolat
tmax 20 tmin 18.4 presio1019
humitat 67% vent fluix NW 0,5 2.5 KNTS
Bon dia desde barna cel mig ennubolat nubuls de conveccio al mar que es desfaran
Tmax16-7 tminim 15,1 presio 1013
vent variable W NW2,5 5 KNTS humitat 67%
sembla segon el radar un front de la borrasca ens podria afectar va denort a sud ara mateix sobre la vertical de andorra
bona cosa per les capcaleres del rius
Bon dia desde barna cel nubol esperan pluja
tmax 21.8 tmini 21.1
humitat 89% presio 1010
vent variable N NE 2 A 3 KNTS
Bon dai desde barna cel clar amb alguns cirrus
t max 21.8 tminim 20,4 vent en calma pluja inapreciable
presio 1010.
aviam si dema mullem
Bon dia desde barna esperan les pluges que arribaran migdia tarda
tmax 22 tminim 20.8 prsio 1012 cel nuvol humitat81% vent variable predominan NE5 5 KNTS
Bon dia desde barna
tmax 20.3 yminim19.6 presio 1015
hunitat 86% cel emboirat vent en calma
Bon dia desde barna tmax 23.8 t minim 17.9
cel clar vent w sw 6.3 knts humitat 59%
presio 1015mb
Bon dia desde barna
cel mig enuvolat tmax21.9 tmini20.3
humitat 59% presio 1015
vent del tercer cuadrant s w 2.5knts esperan que pugi el vent
Bon dia esquerre del eixample dons ma sorpres al pasar el fron amb forts vents
pluja recollida 16.5mm i a estacio de sans 2.2mm estic a 1kmt ?
t max 21.2 t minim 17.9 presio 1015mb ven w 11.5knts
humitat70% cel clar