Bon dia desde barna cel clar pluja caiguda ahir 6mm
tmax 21.6 tmin 17.1 presio 1020 humitat 72%
vent N NE 3 5 KNTS
bon disabte
Bon dia desde barna cel clar pluja caiguda ahir 6mm
tmax 21.6 tmin 17.1 presio 1020 humitat 72%
vent N NE 3 5 KNTS
bon disabte
Bon dia desde barna cel nuvol vermellos per la pos sahariana
tmax 21. tmin 17.6 presio1023 humitat65%
vent NE 6.5 KNTS
bon divendres
Bon dia desde barna cel entervolit
tmax 20.7 tmin 16.4 presio 1023 humitat49%
vent N NE 5.9 KNTS
bon dijous
Bon dia desde barna cel clar
tmax 20.2 t min15.4 presio 1024 humitat70%
vent NW 3.9 KNTS
bon dimecres
Bon dia desde barna cel mig nuvol pluja de ahir 1.6mm
gracies al company es solo clima per la recomanacio del llibre del mestre
tmax20.9 tmin 15.2 presio 1025 humitat 52%
vent fluix E SE 0.6 KKNTS
bon dilluns
Bon dia desde barna cel amb nuvols alts pluja caiguda ahir 9mm
tmax17.9 tmin 12.6 presio 1023 humitat 62%
vent N 1.4 KNTS
bon diumenge
Bon dia desde barna cel nuvol esperan la pluja
tmax 21.3 tmin 16 presio 1020 humiyay 82%
vent N 5,9 KNTS
A VEURE SI EN RECOMANEU UN LLIBRE DE NUVOLS
bon disabte
Bon dia desde barna cel clar
tmax 21.7 tmin15.2 presio 1023 humitat 61%
vent N 2.5 KNTS
bon dijous
Bon dia desde barna cel clar
tmax 21.7 t min 14.1 presio 1025 humitat63%
vent fluix W SW 1.4 KNTS
quin llibre de nuvols me recmaneu per comprarlo
bona diada de san jordi
Bon dia desde barna cel amb nuvols prims
t max 19.3 t min 14.4 presio 1022 humitat 66%
vent fuix E SE 0.6 1.9 KNTS
Bon dia desde barna cel clar
tmax 16.5 tmin 9.9 presio 1018 humitat 62%
vent W SW 6 9 KNTS
bon dijous
Bon dai desde barna cel nuvol pluja res de res
ultima hora carretera de arenys de munt a vallgorguina tallada per calamarsa restablida la circulacio a les 9.10h
tmax 21.2 tmin 10.9 presio 1015 humitat 73%
vent W 5 8 KNTS
bon dimecres
Bon dia desde barna cel clar
tmax 19.7 tmin 15.4 presio 1010 humitat 74%
vent fluix W 0.6 KNTS
bon dimarts
Bon dia desde barna cel clar
tmax 20.9 tmin 14.8 presio 1016 humitat 82%
vent fluix E SE 0.6 1.6 KNTS
bon diumenge
Bon dia desde barna cel clar
tmax 20.9 tmin 14.8 presio 1016 humitat 82%
vent fluix E SE 0.6 1.6 KNTS
bon diumenge
Bon dia desde barna cel nuvol plugim per nomes mulla el terra
tmax 19.7 tmin 14.9 presio 1025 humitat 92%
vent E 6 KNTS
bon dijous
Bon dia desde barna cel mig nuvol
tmax 20.1 tmin 13.1 presio 1024 humitat 81%
vent fluix S SW 2 3 KNTS
bon dijous
Bon dia desde barna cel clar
tmax 19.9 tmin 13.9 presio pujant 1025 humitat 74%
vent fluix E SE 2KNTS
bon dimarts
Bon dia desde barna cel clar
tmax 26.3 t min 16.6 presio 1021 humitat 63%
vent variable E SE 2KNTS
bon dilluns
Bon dia desde barna cel entervolit
tmax 19.2 tmin 14.3 presio 1018 humitat78%
vent fluix S SE 1.9 KTNS
bon disabte